izmir ameliyatsız yüz germe

 

 

Plastik cerrahi alanında son yıllarda yaşanan olumlu gelişmeler olmasına rağmen bıçak altına yatmak istemeyen insanlar için geliştirilen ve her geçen yıl kullanım alanları daha da artan ameliyatsız estetik uygulamaları da büyük imkânlar sağlamaktadır. Kısa dönemde yüz ve diğer bölgelerde gözle görülür iyileşme sağlayan ameliyatsız estetik uygulamaları, aynı zamanda uzun vadeli bir cilt bakımı sağlayarak cildin daha uzun süre genç görünümünü muhafaza etmesine de büyük katkı sağlar.

Kimyasal peeling, botoks, mezoterapi, ozon tedavisi, dolgu enjeksiyonu ve lazer ışınlarıyla yapılan ameliyatsız estetik uygulamaları her geçen gün daha da fazla insan tarafından tercih edilmektedir. Yaşlanmaya bağlı olarak gelişen sarkma, cilt yüzeyindeki çökme ve kırışıklıklar, cilt lekeleri gibi problemlere etkili bir çözüm sağlayan bu tür uygulamalar üzerinde yapılan tüm bilimsel araştırmalar, insan sağlığı açısında herhangi bir zararlı etkiye neden olmadığını da kanıtlamıştır.

Özellikle yüz estetiğinde tercih edilen botoks ve dolgu enjeksiyonu yöntemleri, acısız bir şekilde gözle görülür derecede olumlu etkiler alınmasını sağlamaktadır. Şakak bölgesinde oluşan kırışıklıkların giderilmesinde, alında yoğun mimik kullanımına bağlı olarak oluşan çizgilerin etkisinin azaltılmasında, burun kenarlarındaki çizgilerin inceltilmesinde, dudak ve çevresindeki ince kırışıklıkların giderilmesinde, yanaklarda oluşan çökmelerin doldurulmasında ve dudak hacminin arttırılmasında kullanılan bu ameliyatsız estetik uygulamalar, acısız bir biçimde 5-10 dakikalık seanslar şeklinde yapılmaktadır.

Estetik anlamda daha genç bir görünüm sağlayan ve kırışıklıkların giderilmesini sağlayan kimyasal peeling, mezoterapi ve ozon tedavisi gibi uygulamalar, ayrıca uzun vadede cildin daha geç yaşlanmasına da büyük katkı sağlar. Cildin yenilenme kabiliyetini arttıran ve serbest radikallerin dış ortama atılmasını kolaylaştıran bu ameliyatsız estetik uygulamaları da, uzun vadeli bir cilt yatırımı olarak tercih edilmektedir. Genel olarak bu tarz uygulamaların hepsinde uzman bir hekime başvurulması gerektiği de unutulmamalıdır.

Şimdi izmir ameliyatsız yüz germe işlemleri estetik dünya farkı ile %30 lara varan indirimli fiyat kampanyaları ile

Bilgi için : 0850 441 2005 / dahili 2